Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Başvurusu Yapma Yolları


Garanti Bankası Bonus kartı başvurusunun nasıl yapılabileceğini ve Garanti Bankası Bonus kartının kaç iş gününde elinize geçeceğini merak ediyorsanız, cevabı yazının devamında bulabilirsiniz. Akıllara takılan soruları sırayla cevaplamaya başlayalım.

  • Garanti Bonus Kredi Kartı Başvurusunu Nasıl Yapabilirim?
  • Garanti Bonus Kredi Kartı Başvurusu Sonucu Sorgulamayı Nasıl Yapabilirim?
  • Garanti Bonus Kredi Kartı Kaç İş Gününde Elime Ulaşır?

Garanti Bonus Kart, müşterilerine özel fırsatlar sunan, yıllık aidatı olan kartlardandır. Ülkemizde ki bankalar kredi kartı başvurularını günümüzde pek çok farklı yöntemle almaktadırlar. Örnek vermek gerekirse; internet bankacılığı ile kredi kartı başvurusu, mobil bankacılık ile kredi kartı başvurusu,  telefon bankacılığı ile kredi kartı başvurusu gibi. Müşterinin evinden bile ayrılmadan rahat koltuğundan yaptığı başvuru ile, bankalar geri dönüş yaparak, kredi kartı alıp alamayacağını müşteriye bildirirler.

Garanti Bonus Kredi Kartı Başvurusu Yapma

İnternet Üzerinden Başvuru Yapmak;

İnternetten kredi kartı başvurusu yapmak için, www.bonus.com.tr/kredi-karti-basvurusu adresine gidin. Burada sizden istenen isim, TC kimlik numarası, telefon numarası bilgilerini girin. Bu işlemle birlikte başvurunuz alınır ve aynı sayfadan sonucu da görebilirsiniz.

Banka Şubesine Gitmek;

Yakınınızda bulunan Garanti Bankası şubesine giderek, başvuru formu doldurabilirsiniz.

Telefon ile Bankayı arayarak;

Eğer bir Garanti Bankası hesabınız varsa, müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartı isteğinizi bildirebilirsiniz.

Garanti Bonus Kredi Kartı Başvurusu Sonucu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bu işlemlerden birisini uygulayarak yaptığını kredi kartı başvurusu banka tarafından talebinde bulunan müşteri incelendikten sonra araştırma neticesine göre olumlu ya da olumsuz geri dönüş yapar. Garanti Bankası Bonus Kredi kartı başvurusu öğrenme işlemini telefon bankacılığı aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için Garanti Bankası telefon bankacılığı numarası olan 444 0 333 numaralı çağrı merkezini arayarak kredi kartı başvurusu sonucunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca Garanti Bankası Kredi Kartı başvuru sonucunu Garanti Bankasının internet sitesi üzerinden başvuru takip bölümünden görebilirsiniz.

Garanti Bonus Kredi Kartı Kaç İş Gününde Bana Ulaşır?

Garanti bankasına başvuru yapmanız ve başvurunuzun kabul edilmesi halinde, Garanti Bonus Kredi Kartı 10-20 iş günü içerisinde belirttiğiniz adresinize gelecektir.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir