Hızlı Kredi Kartı Onayı Veren Bankalar


Günümüzde kredi kartı kullanmak bilindiği üzere günlük yaşamın vazgeçilmez teknolojilerinden biri olmuştur. Siz de hızlı kredi kartı veren bankalara başvurunuzu yapıp anında kredi kartınıza sahip olabilirsiniz.

Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar

Kredi kartı sahibi olmak, günümüzde para taşımak istemeyen ve alışverişlerini taksitli olarak yapmak isteyen birçok kişinin tercihi olmuştur. Ülkemizde geçtiğimiz 2018 yılında kredi kartı sayısı 65 Milyon sınırına dayanmıştır. Bir kişinin bir kaç bankanın kredi kartını kullanması ile bu sayı katlanarak daha da artıyor. Bu yazıda yer alan veriler sayesinde siz de hemen kredi kartı başvurusunu onaylayan bankalara kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yapıp hızlı ve hemen sonuç almak isteyen kişiler hemen kredi kartı veren bankaları öğrenmek istemektedirler. Bunun için bizde müşterilerine hızlı bir şekilde anında kredi kartı tanımlayan bankaları araştırdık ve sizlere sunduk.

Seri, Hızlı, Anında Kredi Kartı Veren Bankalar

Eğer bankalardan kredi kartı almak istiyorsanız öncelikle bankaların kimlere kredi kartı onayı verdiğini  bilmelisiniz. Hepimizin bildiği gibi bankalar da kar amacı güden birer ticari işletmelerdir ve kar etmek için çabalarlar. Bu nedenle bünyesinde sundukları kredi kartlarını da geri ödemelerine güvenecekleri kişilere vermek isterler. Banka çalışanları, kredi kartı başvurusu yapan kişinin kredi notunu, kredi sicilini, geçmiş ödemelerini, gelirini, nakit pozisyonu gibi verileri inceler ve onay aşamasına getirir. Özellikle kamu bankaları daha detaylı inceleme yaparken, özel bankalar daha çok kişiye kredi kartı verebilmek için öncelikli olarak kredi notuna bakarak hareket ederler. Bu sebeple daha hızlı ve hemen kredi kartı sahibi olmak isteyenler için listesini aşağıda vereceğimiz özel bankalara başvurmak sizin için faydalı olacaktır.

Anında Kredi Kartı Veren Bankalar

Akbank

Akbank’ın yüzbinlerce kullanıcısı olduğu Axess karta siz de hemen sahip olabilirsiniz. Akbank kredi kartının sunduğu birbirinden avantajlı kampanyalardan yararlanmak istiyorsanız Akbank’ın resmi web sitesine gidebilir, başvurunuzu hemen yaparak kartınızı alabilirsiniz. Herkese anında kredi kartı veren bankalar arasında yer alan Akbank’tan kredi kartı almak istiyorsanız anında online başvuru yapabilirsiniz.

Denizbank

Deniz Bonus kredi kartı ile ayrıcalıklı kampanyalardan yararlanmak için hemen başvurunuzu yaparak, anında onaylı kredi kartını siz de alabilirsiniz. Sizde Denizbank internet bankacılığını kullanarak anında Deniz Bonus kredi kartına sahip olabilirsiniz.

Hemen Kredi Kartı Onaylayan Bankalar

Kredi kartı başvurusu yapılmasının akabinde onay aşaması gelir. Onay aşamasında ise kredi kartınız onaylanırsa bazı bankaların şubelerinde basılıp tarafınıza teslim edilir. Ancak bu bankaların devamlı müşterileri için geçerli olup çoğu banka, kartınızın tam olarak hazırlandıktan sonra  hafta içerisinde size ulaştırılacağını bildirecektir. Sizde banka şubesine gitmek yerine internet üzerinden “kredi kartı başvurusu” yapabilir ve hemen bir kredi kartına sahip olabilirsiniz. 2019 yılında anında kredi kartı veren bankalar listesi aşağıda yer almaktadır. Hemen bu bankalardan bir yada daha fazlasına başvuru yaparak bir kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

İnternetten Kredi Kartı Başvurusu Yapılan Bankalar

Garanti Bankası kredi kartı başvurusu

Türkiye’nin en yaygın kredi kartını bünyesinde barındıran Garanti Bankası ile sizde özel ve ayrıcalıklı tekliflerden yararlanabilirsiniz. Bonus Card içinde bir çok özellik bulundurarak Garanti Bankası müşterilerine sunulmaktadır. Anlaşmalı onbinlerce alışveriş noktasından yaptığınız alışverişleri taksitlendirebilir ve Bonus Card ile ödemelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Garanti Bankası, en hızlı kredi kartı veren bankalar arasında yer alıyor ve Garanti Bankası şubelerine giderek kart başvurunuzu yapabilirsiniz. Aynı zamanda Garanti internet şubesinden de başvuruda bulunabilir ve hemen bir Bonus kart sahibi olabilirsiniz. 444 0 333 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak “kredi kartı almak istiyorum” dedikten sonra banka hemen sizinle ilgilenecektir.

İş Bankası Hemen Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye İş Bankası Maximum kart başvurusu yaparak hemen bir kredi kartı sahibi olun. İş Bankası şubelerinden kart başvurusu yapılabildiği gibi, 0850 724 0 724 numaralı müşteri hizmetlerinden de kredi kartı talebi oluşturabilirsiniz.Mobil platformda İş Cep uygulaması yada İş Bankası internet şubesinden de başvuru yapabilirsiniz.

En Kolay Kredi Kartı Onayı Veren bankalar

İNG Bank Kredi kartı Başvurusu

Türkiye’nin yenilikçi bankalarından birisi olan İNG’de kredi kartı alabilmeniz için banka şubelerinden, mobil sms ile, telefon müşteri hizmetlerinden yada internet şubeden başvuru yapmak mümkündür. İNG Bonus Card sahibi olmak isteyenler, KART, TC numaranızı aralarında bir boşluk bıraktıktan sonra 2205’e gönderin. Kart başvuru talebi anında yanıtlanıyor ve kredi kartı onay çıkması durumunda 7 işgünü içerisinde evinize kadar geliyor.

Yukarıda sıraladığımız bankalar, anında kredi kartı veren bankalar arasında hizmet vermektedir. Bu bankalardan da ayrıca diğer bankaların kredi kartlarını alabilirsiniz. Kredi notunuz yeterliyse ve kredi sicilinizde herhangi birsorun yoksa istediğiniz bankaya başvuru yapabilirsiniz. Kredi notu kötü ve yasal takibe girmiş kişilere bankalar kredi kartı vermiyor. Ayrıca kredi kartı değerlendirme sürecinde bankalar sizden gelir belgesi de isteyebilmektedir. Siz de anında kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız yukarıda belirtilen başvuru yollarını izleyebilirsiniz.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir