Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu


Vakıfbank, adlarını sıkça duyduğumuz Worldcard’dan Taraftar Kart’a kadar kapsamlı ve geniş seçenekleriyle, kredi kartı kullanıcılarına harcarken avantajlar sunuyor. Temassız ödeme seçeneği, alışveriş taksitlendirme, World Puan, ek taksit, taksit erteleme gibi özelliklerle birlikte otomatik ödeme talimatı ve mil puan gibi birçok kampanyaya Vakıfbank ile ulaşabilirsiniz.

Vakıfbank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır, Vakıfbank kredi kartları nelerdir, Vakıfbank kredi kartlarına hangi yollarla başvuruda bulunulabilir gibi çeşitli sorulara yanıt bulabileceksiniz. Bu sayede, ihtiyacınızı karşılayabilecek kredi kartını bulup; anında başvuru yapabilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Kartları

Vakıfbank Worldcard

Taraftar Kartlar

MilPlus

Platinum

Rail & Miles

Like Card

Ortak Markalı Kartlar

Tercih Kart

Ekspresss Card

Sanal Kart

Business Card

Tarım Kart

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu Hangi Kanallardan Yapılabilir?

İnternetten güvenli ve hızlı  alışveriş yapabilmek, Türkiye’den ve yurt dışından yaptığımız alışverişleri taksitlendirebilmek, mobil temassız ödeme özelliği ve avantajlı nakit çözümleri gibi çok sayıda avantaja sahip Vakıfbank Worldcard’a başvuru yapmak için tercih edilebilecek pek çok farklı yöntem bulunuyor.

İnternetten Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinden (vakifbank.com.tr) “Bireysel” başlığı altında yer alan “Kartlar” ve “Kredi Kartları” sekmelerini takip ettikten sonra, sol menüde bulunan kredi kartlarından istediğinizi seçip, anında başvuru yapabilirsiniz. Bunun için mesai saatleri içerisinde olmanıza gerek yok. İstediğiniz her an, resmi tatiller de dahil olmak üzere internetten Vakıfbank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Kredi kartı başvuru formunda, T.C. kimlik no, ad, soyad, cep telefonu ve güvenlik koduna ek olarak, tercih ettiğiniz kredi kartını da seçerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

SMS ile Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

Telefonunuzdan şebekenizin olduğu her an SMS ile Vakıfbank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için telefonunuzdan SMS uygulamasını açtıktan sonra, yeni bir metin oluşturun ve “VB- bir boşluk- T.C. kimlik No” bilgilerini 5724’e gönderin. Başvuru değerlendirmeniz yapıldıktan sonra, başvuruda bulunduğunuz telefon numarasına geri bildirim gelecektir. Olumlu değerlendirilen kredi kartı başvurularınızı, Vakıfbank şubelerine giderek alabilirsiniz. Ya da kartınızın adresinize gönderilmesini talep edebilirsiniz.

İnternet Bankacılığı ile Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

İster arama motorunuzdan Vakıfbank’ın internet sitesini ziyaret ederek, isterseniz mobil bankacılık ile Vakıfbank’ın kredi kartlarına başvuru yapabilirsiniz. Bunun için öncelikle Vakıfbank müşterisi olmanız gerekmektedir. Vakıfbank müşterisi olmayanlar, 0 850 222 0 724 numaralı Çağrı Merkezi’ni arayarak, banka müşterisi olmak istediklerini belirtebiliriler. Ardından size verilen Vakıfbank müşteri numarası veya T.C. kimlik numarası bilgilerinizle birlikte, internet bankacılığı şifresi ile mobil uygulamaya ve internet şubeye giriş yapabilirsiniz. Buradan “Kredi Kartları” menüsünden yeni bir kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Vakıfbank, müşterilerinin başvurularını incelerken öncelikle gelir durumunu kontrol etmektedir. Aynı zamanda kredi notu da, başvurularda incelenen kriterlerden birisidir.

Çağrı Merkezi ile Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

İnternet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden yapılabilen tüm işlemler, Çağrı Merkezi aracılığı ile de yapılabilmektedir. Telefon üzerinden Vakıfbank kredi kartı başvurusu yapmak için 0 850 222 0 724 numaralı telefonu arayarak, yeni bir kredi kartı almak istediğinizi belirtebilirsinz. Kredi kartı seçiminizi yaparken, ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmayı aklınızda bulundurmanızda fayda vardır.

Vakıfbank Ek Kart Başvurusu

Kredi kartına ek olarak, harcama özelliği bulunan ve diğer Vakıfbank kredi kartlarındaki özelliklere sahip olan Vakıfbank Ek Kart başvurusunu SMS ile yapmak için EKKART yazıp bir boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı 5724’e gönderebilirsiniz.

Şubelerden ve ATM’lerden Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank şubelerine mesai saatleri içerisinde şahsen başvuruda bulunarak, yeni bir kredi kartı talep edebilirsiniz. Banka ATM’lerinden de 7 gün 24 saat Vakıfbank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Vakıfbank Worldcard Özellikleri

Mobil Temassız Ödeme

Nakit Avans

Nakite Taksit

Peşine Taksit

Sözünle Kazan

Ek Kart

Kredi Kartına Hesap Bağlama

HGS ve OGS Ödemeleri

SGK Ödemelerinde Ücretsiz 2 Taksit

Temassız Alışveriş

Otomatik Fatura Ödeme

Kredi Kartı ile Anlık Fatura Ödeme

Limit Artırımı

Asistans Hizmetleri

Düzenli Ödeme

Transfer Hizmeti

Hesap Özeti ve Ekstre

Sigorta Paketleri

Kurye Takip

Toplu Ulaşım

TL Yükleme

Masterpass’e Kart Ekleme

Bazı Fatura Ödemelerinde Ücretsiz 3 Taksit

Bankomat Kart ile Hediye Para

Masraflar

Alışveriş Faiz Oranı (Bireysel kredi kartları ) Asgari Oran 1.60%   Azami Oran 2.00% BSMV ve KKDF hariçtir.

Nakit Çekim Faiz Oranı (Bireysel kredi kartları) Asgari Oran 1.60%  Azami Oran 2.00% BSMV ve KKDF hariçtir.

Gecikme Faiz Oranı (Bireysel kredi kartları) Asgari Oran 2.00% Azami Oran 2.40% BSMV ve KKDF hariçtir.

Kart Yenileme Ücreti 10.00TL BSMV dahildir.

Vakıfbank Genel Müdürlük

Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi No : 7 / A-B 34768 Ümraniye / İstanbul


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir