Aktif Bank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?


Türkiye’nin en büyük özel yatırımlı bankası ile sizler de, çeşitli kredilerden faydalanabilirsiniz. Aktif Bank kredi başvurusu hakkında detaylı bilgiye makalemizden ulaşabilirsiniz.

Aktif Bank Kredi Başvurusu

Türkiye’de 10 adet şubesi olan ve bütün hızıyla büyümeye devam eden Aktif Bank, vatandaşlar için çeşitli kredi imkanı sunuyor. Türkiye’nin en büyük özel sermayeli bankası olan Aktif Bank kredi başvurusu için yazı dizimizi okuyabilirsiniz. Ülkemizin önde gelen kurumlarından olan Aktif Bank, hangi kredileri sağlıyor? Başvuru yolları nelerdir? Aktif Bank kredileri hakkında merak ettiğiniz her şey.

Aktif Bank kredi başvurusu

Aktif Bank’ın çeşitli kredileri ile sizler de ihtiyaçlarınızı bir an önce giderebilir, yaşam standartlarınızı yükseltebilir ve hayallerinize ulaşabilirsiniz. Aktif Bank kredi başvuru yolları aşağıda yer almaktadır. Ayrıca N Kolay Kredi internet bankacılığından da (nkolaykredi.com.tr) başvurunuzu kolaylıkla yaparak kredinizi kullanabilirsiniz.

PTT’den Emeklilere Kredi

İçinde bulunduğumuz yıllarda halen maaşını PTT şubelerinden alan pek çok emekli vatandaşımız var. Emekli maaşını PTT’den alan emekli vatandaşlara büyük bir fırsat sunan Aktif Bank, emeklilere özel ihtiyaç kredisi veriyor. Ekonomik koşulların giderek ağırlaşmasıyla emekliler daha zor geçinmeye başladı. Kefile ihtiyaç olmadan, nakit para ihtiyacınızı Aktif Bank ihtiyaç kredisi ile giderebilirsiniz. Eğer sizler de emekli maaşınızı PTT şubelerinden alıyorsanız, size en yakın ptt şubesine giderek 60.000 TL’ye kadar kredi alabilirsiniz. Ptt şubesine giderek, başvuru formunuzu doldurun ve ihtiyaç kredinizi anında kullanmaya başlayın.

İnternetten Hemen Kredi

Şubelerde sıra bekleme çilesinden bıktıysanız Aktif Bank, şubelere gitmenize gerek kalmadan, nkolaykredi.com.tr adresinden, 30.000 TL’ye kadar kredi verebiliyor. İnternet adresine giriş yaparak, başvuru formunu doldurun, evraklarınızı onaylayın, kredinizi hemen ve anında kullanın. Ücretsiz verilen N kolay banka kartı ile de paranızı dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Taksitli Alışveriş Kredisi

Aktif Bank çok sayıda beyaz eşya, mobilya, doğal gaz vb. gibi pek çok sektör kuruluşuyla anlaşmalıdır. Aktif Bank’la bu kuruluşlardan yapacağınız alışverişlerde taksitli kredi imkanından yararlanabilirsiniz. N kolay taksit sayesinde, 500- 30.000 TL arası kredi kullanabilir, 36 aya kadar olan taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz. Aktif Bank N kolay taksit avantajından yararlanmak isterseniz; TAKSİT boşluk T.C. numaranızı yazarak 3050’ye kısa mesaj yollamanız yeterli olacaktır. Kredi numaranız size sms olarak iletilecektir ve sizler de, bu numarayı kullanacağınız sektöre ileterek, taksitli alışveriş kredisinden faydalanabilirsiniz. Aktif Bank kredi taksit ödemelerinizi ise T.C. numaranızla ve IBAN numaranızla tüm PTT matiklerinden yapabilirsiniz.

Kredili Destek Hesabı

Aktif bank müşterilerine kredi, fatura ödemeleri, kredi kartı ve alışverişlerde kullanabileceği bir limit tanımlıyor. Ücretsiz vereceği N kolay banka kartıyla da nakit ihtiyacınızı kolaylıkla giderebilirsiniz. register.aktifbank.com.tr adresinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

N kolay taşıt kredisi

48 ay vade imkanı ve çok uygun faiz oranıyla, 7 yaşını geçmemiş her türlü vasıta için Aktif Bank taşıt kredisinden yararlanabilirsiniz. Kredilendirme oranı, fiyatı 100.000 TL ve ya daha az olan araçlar için en fazla % 70, fiyatı 100.000 TL üstünde olan araçlar için de araç fiyatının 100.000 TL’ye kadar olan kısmı için en fazla % 70, 100.000 TL’nin üstünde olan kısmı için de en fazla % 50 olacaktır. T.C. kimliğiniz başvuru için yeterli olacaktır. Ödemelerinizi tüm PTT şubelerinden yapabilirsiniz.

Makalemizde yer alan bilgilere göz atarak bankalara kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Aktif Bank başvuruları genellikle PTT şubeleri üzerinden yapılmaktadır. Aktif Bank’ın bahsettiğimiz kredilerinden yararlanabilirsiniz. Aktif Bank kredi başvurusu ile nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz. İnternet adresinden, şubelerden veya sms ile kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir